DuPont™ Tyvek® Nonvowen Yüzeyi Üzerine Varak Folyo Transferi

DuPont™ Tyvek® Nonvowen Yüzeyi Üzerine Varak Folyo Transferi

Tyvek® yüksek yoğunluklu, eğrilerek bağlanmış polietilen elyaflardan üretilen %100 sentetik bir malzemedir.Tyvek®; hafif, dayanıklı ve nefes alabilir olmasının yanı sıra suya, aşınmaya, bakteri girişine ve yıpranmaya karşı dayanıklılık özellikleriyle birçok endüstrideki çeşitli uygulamaları iyileştirmek için kullanılan harika bir malzemedir. (DuPont, n.d., para. 1).

2020'den beri baskı endüstrisinde DuPont™ ile çözüm ortağı olarak işbirliği yapıyoruz ve baskımızı yeni zirvelere taşıdık. Türkiye'deki ve Avrupa'daki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktan memnuniyet duyuyoruz.
DuPont™ Tyvek ®, geniş bir kullanım yelpazesine sahip yüksek nitelikli bir üründür. Tyvek® çok hafif, nefes alabilen, su geçirmez ve yırtılmaya karşı dayanıklı bir ürün olarak pazarda sağlam bir yer edinmiştir. Ayrıca geri dönüştürülebilir ve çevre dostudur. Renk kataloğumuzdan seçeceğiniz renk ve desenlere göre Tyvek®'i folyo ile sizin için basabiliriz. Mükemmel sürtünme, yıkama ve dayanıklılık özellikleri ile folyo baskılı Tyvek® yağmurluklar, ceketler, kabanlar, etekler, çantalar ve aksesuarlar dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.

DuPont. (n.d.). Tyvek® nedir?. Haziran 29, 2022 https://www.dupont.com/tyvek/what-is-tyvek.html